کد خبر : 6720 1399/ 05 /17

عصبانیت جوبایدن از پرسش درباره شرایط روانی‌اش

جو بایدن از یک گزارش‌گر آفریقایی-آمریکایی پرسید که آیا او یک جانکی (آشغال) است؟ معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا در پی پرسش درباره سلامت روانی‌اش این واکنش را نشان داد.

خط بازار: با توجه به مسائلی که در خصوص سلامت روانی بایدن مطرح شده، این گزارش‌گر از او پرسیده بود که آیا آزمون روان‌شناختی داده‌است؟

کاندیدای احتمالی دمکرات‌ها، این پرسش ارول بارنت، روزنامه نگار سیاه‌پوست «سی‌بی‌اس نیوز» را به پرسش درباره مصرف کوکائین هنگام مصاحبه تشبیه کرد.

آقای بایدن گفت: «من آزمایش نداده‌ام. چرا باید آزمایش بدهم؟ مثل این است که قبل از ورود به این برنامه به شما گفته شود آزمایش بدهید تا مشخص شود آیا کوکائین مصرف می‌کنید یا نه. شما چه فکر می‌کنید؟ ها؟ تو یک جانکی هستی؟»

گزارش‌گر آفریقایی-آمریکایی از بایدن خواسته بود که پاسخ دونالد ترامپ را بدهد. دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، گفته بود که بایدن نمی‌تواند آزمون روان‌شناختی، که خودش با موفقیت گذرانده را بگذراند. ترامپ گفته بود که بایدن باید «آزمون شناختی» بدهد.

بایدن در حالی‌که تلاش می‌کرد طرف مقابل را تحریک کند، طرح این پرسش را زیر سوال برد و با اشاره به بحثی که دونالد ترامپ در گفتگو با فاکس‌نیوز درباره آزمایش شناختی مطرح کرده، گفت: «خب، اگر او نمی‌تواند فرق میان فیل و شیر را تشخیص بدهد، من نمی‌دانم درباره چه جهنمی حرف می‌زند. شما آن را تماشا کردید؟»

او افزود: «من می‌دانم که سعی می‌کند من را تحریک کند، اما من به آینده نگاه می‌کنم تا فرصتی برای مباحثه با رئیس‌جمهور پیدا کنم.»

منبع: خط بازار
print
  نظرات

نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر