بررسی عوامل موثر بر کاهش نرخ ارز
روند نزولی که بازار ارز از ابتدای هفته جاری در پیش گرفته همچنان ادامه دارد به طوریکه طی این مدت دلار از کانال ۲۷ به ۲۵هزار تومان سقوط کرده؛ در این میان بسیاری از کارشناسان و فعالان بازار ارز معتقدند که بر اساس شرایط موجود احتمال ریزش بیشتر نرخ ارز بالا است.
1399/ 09 /05
شاخص داوجونز برای نخستین بار از مرز ۳۰ هزار واحد گذشت
شاخص بهای سهام در بازار مالی نیویورک روز سه‌شنبه چهارم آذر تحت تاثیر حل بلاتکلیفی سیاسی در آمریکا و امیدواری به تولید واکسن کرونا به شکل چشمگیری افزایش یافت و برای اولین بار نمودار میانگین بازار بورس داو جونز از مرز ۳۰ هزار واحد عبور کرد.
1399/ 09 /05
عصبانیت سهامداران از «عالیجناب» بورس
رفتار حقوقی‌های یکی از نمادهای پرقدرت در بورس که هفته گذشته بعد از دو ماه و نیم بسته بودن با معرفی بازارگردان باز شده بود، دیروز صدای سهامداران را درآورد.
1399/ 09 /05
بهای بیت کوین با افزايش ۱۶۰ درصدی در سال جاری از ۱۹ هزار دلار عبور کرد
بهای بیت کوین روز سه شنبه چهارم آذر برای اولین بار طی تقریبا سه سال اخیر از ۱۹ هزار دلار عبور کرد که با بالاترین نرخ معامله این پول دیجیتال فاصله چندانی ندارد.
1399/ 09 /05
نرخ سکه و طلا/ 5 آذر 99
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.
1399/ 09 /05
سقف انتقال وجه کارت به کارت پست بانک افزایش یافت
رییس اداره‌کل روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران ضمن عذرخواهی از مشتریان این بانک به جهت اختلال ایجاد شده در سامانه‌های بانکی اعلام کرد:به منظور بهره‌برداری بیشتر مشتریان از خدمات غیرحضوری سقف انتقال کارت به کارت این بانک از ۶۰ میلیون ریال به ۱۰۰ میلیون ریال در هر شبانه‌روز افزایش یافت.
1399/ 09 /05
سهام بورس توکیو به دنبال افزایش داو جونز جهش کرد
شاخص سهام نیکّی توکیو بامداد چهارشنبه برای مدتی کوتاه بیش از ۵۰۰ واحد افزایش یافت.
1399/ 09 /05
رشد ۶ هزار واحدی شاخص کل بورس / پنجم آذر ماه 99
شاخص کل بورس با رشد ۶ هزار واحدی روی پله یک میلیون و ۳۶۴ هزار واحدی قرار گرفت.
1399/ 09 /05
اعتراف تلخ وزیر اقتصاد؛ پول سهامداران به جیب دولت ریخته شد
در روزهایی که شاهد اعتراضات جسته و گریخته سهامداران بازار سرمایه به واسطه زیان مالی آنها در بورس هستیم، هستند مقام های مسئولی که با اظهارات واقعی اما نسنجیده خود نمک بر زخم سهامداران می پاشند؛ مسئولانی مثل وزیر اقتصاد و دارایی که اخیراً در این باره سخن گفته و به سود سرشار دولت از بورس اشاره کرده است.
1399/ 09 /04
قیمت طلا به قعر ۴ ماهه رسید
قیمت هر اونس طلا در اولین روز هفته در بازار‌های جهانی، معادل ۱.۷ درصد کاهش داشت و به پایین‌ترین سطح در راند نزولی از قله ۲۰۰۰ دلار، رسید. دلیل این سقوط اما کمی با هفته‌های پیش متفاوت است.
1399/ 09 /04