آشتی قطر و عربستان یا آماده شدن برای جنگ با ایران؟
چرا در کمتر از یک هفته از ترور فخری زاده و ورود ناوهای هواپیمابر به خلیج فارس کوشنر به عربستان و قطر سفر می کند؟پیام های خطرناک او برای امیر قطر و ولی عهد عربستان چیست؟آیا نتانیاهو و رئیس موساد به نشست دوم "نیوم" به ریاست این داماد نازپرورده می پیوندند؟
1399/ 09 /14
از جیب مردم برای صداوسیمایی که انحصار مطلق دارد
بر اساس جداول منتشرشده از بودجه ۱۴۰۰، سازمان صداوسیما در سال آینده معادل ۲۶۱۹ میلیارد تومان بودجه می گیرد که ۷۰۰ میلیارد تومان نسبت به سال گذشته بیشتر است. از طرفی، مقرر شده که این سازمان در صورت لزوم تا سقف ۱۵۰ میلیون یورو از منابع صندوق توسعه ملی را در اختیار بگیرد.
1399/ 09 /13
تلاش چین برای نفوذ در دولت آتی بایدن شتاب گرفته
مقام های اطلاعاتی آمریکا می‌گویند ماموران چین بر تلاش‌های خود برای نفوذ در دولت آینده جو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا، افزوده اند.
1399/ 09 /13
توزیع بسته های بهداشتی مقابله با کرونا در جامعه محلی
گروه صنعتی ایران خودرو در راستای انجام وظایف و مسوولیت های اجتماعی خود، بسته های بهداشتی مقابله با کرونا را میان ساکنان جامعه محلی توزیع کرد
1399/ 09 /13
وضعیت اقتصاد جهانی در آستانه جشن‌‌های کریسمس
اهالی نیویورک مانند بسیاری از مردم جهان در خرج کردن احتیاط می کنند زیرا مشکلات مالی ناشی از شیوع کرونا با نزدیک شدن به کریسمس شدت گرفته است اما برخی تحلیلگران برآورد می کنند که در ایالات متحده آمریکا تقاضا از عرضه پیشی گرفته است.
1399/ 09 /13
فواید و مضرات واکسن کرونا تشریح شد
علی رغم امیدها برای توزیع سریع این واکسن، مقامات  کشورهای دنیا با چالش‌های لجستیکی برای نگهداری آن در دمای منفی ۷۰ درجه سانتیگراد مواجه هستند. 
1399/ 09 /13
خطرناک‌ترین کشورهای جهان در سال ۲۰۲۱
آمریکا، بریتانیا، اکثر کشورهای اروپا،، کانادا، استرالیا در رده «کم خطر» قرار گرفتند
1399/ 09 /13
ثروتمندترین افراد دنیا به تفکیک هر کشور کدامند؟
ژونگ شان شان جای جک ما را در صدر ثروتمندان چینی گرفت.
1399/ 09 /13
بلاتکلیفی پاساژها برای از سرگیری فعالیت‌ها از شنبه
در حالی که سه شنبه شب سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا پاساژها را از گروه ۲ مشاغل مثتثنی کرده، اتاق اصناف تهران اعلام کرده از روز شنبه ۱۵ آذرماه صاحبان واحدهای صنفی گروه‌های شغلی ۱ و ۲ می‌توانند مغازه‌های خود را باز کنند.
1399/ 09 /13
مسافران کرونایی همچنان درخواست صدور بلیت دارند!
درحالی که تمامی ناوگان حمل ونقل عمومی به سامانه استعلام بیماران کرونایی متصل است اما همچنان برخی از بیماران درخواست صدور بلیت می کنند.
1399/ 09 /13