توزیع واکسن آنفلوانزا در مجلس صحت دارد
بعد از انتشار تصویری مبنی بر توزیع واکسن آنفلوانزا در مجلس، مدیر شرکت بهستان‌پخش هم این خبر را تایید کرد و گفت به ما دستور داده شده که ۱۵۰۰ عدد واکسن آنفلوانزا به داروخانه مجلس ارسال کنیم. ما سرخود این کار را نکرده‌ایم.
1399/ 07 /03
تدوین بسته جامع پساکرونایی برای حمایت از مشاغل آسیب‌دیده
با تصویب کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا قرار شد با استفاده از منابع بانکی باقی مانده از تسهیلات حمایتی دولت برای کسب‌وکاری آسیب‌دیده، بسته جامع پساکرونایی برای حمایت از این مشاغل تدوین و ارائه شود.
1399/ 07 /03
واشنگتن: فشار حداکثری به ایران را ادامه می‌دهیم اما به دنبال مذاکره با تهران هستیم
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در اظهاراتی متناقض گفت، واشنگتن همچنان به «فشار حداکثری» به ایران ادامه می‌دهد اما به مذاکره با جمهوری اسلامی برای یک توافق بهتر علاقمند است.
1399/ 07 /03
ممنوعیت واردات ۲۹ محصول کشاورزی به عراق چه تاثیری بر صادرات ایران دارد؟
رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی تهران اظهار داشت: متاسفانه این مساله ممکن است به این بخش از تولید صدمه بزند، البته تنها در برخی از محصول‌ها اینگونه است چون برخی دیگر پاسخگوی نیاز داخلی هستند. این مشکل مختص محصولاتی است که با مازاد مواجه است.
1399/ 07 /03
رییس شورای شهر تهران: آمار فوتی‌های کرونا در تهران به ۷۰ نفر رسید
رئیس شورای شهر تهران گفت: تعداد فوتی‌های کرونا در تهران پیش از این تا بیش از صد نفر در روز بالا رفت و مجددا نزولی شد و به تعداد ۴۹ نفر رسید، اما مجدد این آمار افزایش یافته و به ۷۰ نفر رسیده است.
1399/ 07 /03
تامین پیش پرداخت خرید واکسن کرونا از سوی بانک مرکزی تا ۱۸ مهر
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: با دستور وزیر بهداشت و در راستای مصوبه اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر خرید واکسن کووید۱۹ از ساز و کار کواکس، با هماهنگی های انجام شده از سوی اداره کل همکاریهای بین المللی وزارت بهداشت، توافقنامه ای توسط رییس سازمان غذا و دارو امضا و به اتحادیه بین المللی واکسن، ارسال شده است
1399/ 07 /03
تاثیرات پیش‌بینی نشده بحران کرونا بر شرکت‌های هواپیمایی
ابعاد تاثیرات کرونا بر شرکت‌های هواپیمایی روشن نیست. هواپیماها زمین‌گیر شده‌اند و خطر بیکاری پرسنل را تهدید می‌کند. لوفت‌هانزا از برنامه کاهش شدید پرسنلی خود خبر داده و ایرفرانس-کا‌ال‌ام خواستار کمک مالی بیشتر شده است.
1399/ 07 /03
خودروی برقی به قیمت ۲۵ هزار دلار تا چند سال دیگر به بازار می‌آید
ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، از مجموعه پیشرفت‌هایی در فناوری باتری رونمایی کرده است و ادعا می‌کند انقلابی در خودروهای برقی ایجاد خواهد کرد. 
1399/ 07 /03
وزیر بهداشت: طب ایرانی و سنتی نباید در دست جهل و خرافه قربانی شود
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: طب ایرانی و سنتی ما نباید در دست پلید جهل و خرافه قربانی شود و علمای دانشگاه‌ها باید به این عرصه وارد شوند تا بتوانند آن ریشه‌های اصیل و ناب طب ایرانی و سنتی ما را زنده کنند.
1399/ 07 /03
عراق تمایلی برای خروج مغروقه‌های جنگی از اروند ندارد
مدیرکل بندر خرمشهر اظهار داشت: بعد از اتمام جنگ ۱۸۰ فروند مغروقه خارج شده که ۱۲۵ فروند آن در کارون و ۵۵ فروند در اروند بوده است. در حال حاضر ۲۰ فروند از شناورهای مغروقه باقی مانده که ۱۱ فروند آن در آب‌های ایران و ۹ فروند در آب‌های عراق است.
1399/ 07 /03