کد خبر : 6455 1399/ 05 /09

چطور از بحران «بخریم یا بفروشیم» سهام خلاص شویم؟

بورس از دیر باز تاکنون تغییرات بسیاری به خود دیده تا جایی که اگر در چند سال گذشته سرمایه گذار این بازار بوده‌اید و اکنون باز هم قصد سر زدن و سرمایه‌گذاری در آن را دارید با دنیایی از عجایب روبرو می شوید.


 

خط بازار: بورس از دیر باز تاکنون تغییرات بسیاری به خود دیده تا جایی که اگر در چند سال گذشته سرمایه گذار این بازار بوده‌اید و اکنون باز هم قصد سر زدن و سرمایه‌گذاری در آن را دارید با دنیایی از عجایب روبرو میشوید، ولی بحران «بخریم یا بفروشیم؟» ابهامی است که همواره بر ذهن اهالی این بازار سایه افکنده، این دو پرسش تیم مشاوره بورس تلفنی آرموو را بر آن داشته تا به این نیاز پاسخ دهند و در این راستا خدماتی را که در نوع خود از حیث سرعت و سهولت دسترسی مثال زدنی است در اختیار بورس بازان قرار دهند.

به جهت جلوگیری از اطلاله کلام به سراغ اصل مطلب می‌رویم یعنی اینکه سیستم مشاوره بورس آرموو چیست؟ و چه خدماتی ارائه می‌دهد که آن را رقابتی کرده.

سرویس مشاوره تلفنی بورس آرموو چیست؟

این سرویس در راستای نیاز جامعه سرمایه دار و علاقمندان به سرمایه‌گذاری در بورس راه اندازی شده و هدف از آن کسب درآمد برای قشر وسیعی از علاقمندان به این بازار مالی بوده ، ساز و کار سرویس مشاوره بورس به این صورت است که بدون در نظر گرفتن محدودیت زمانی و مکانی در هر جایی امکان برقراری ارتباط میان مشاوره گیرنده و مشاور را تنها از طریق تماس تلفنی فراهم آورده، این سرویس از حیث مالی هم مقرون به صرفه است علاوه بر اینکه هرگونه فرصت‌سوزی را در زمان انتخاب سهم از شما می گیرد زیرا در این سیستم امکان دریافت مشاوره از 9 صبح تا 8 شب برایتان فراهم گردیده است.

 

 

چطور از بحران «بخریم یا بفروشیم» سهام خلاص شویم؟

مزیت تجاری آرموو در مقایسه با سایر رقبا چیست؟

در این سامانه کاربر از حیث برقراری ارتباط به شیوه‌های متنوعی چون اپلیکیشن موبایل، سایت و شماره تلفن ۰۲۱۴۵۲۹۸ دسترسی دارد . هزینه مقرون به صرفه و دسترسی آسان و سریع از دیگر مزیت‌های این سامانه به شمار می رود. آرموو همچنین به محدودیت‌های کاربران خود از حیث دسترسی به اینترنت هم اندیشیده و در این راستا امکان دریافت مشاوره را از طریق تلفن برای آنها فراهم آورده.

 سمینارهای رایگان و هفتگی آرموو هم از بخش‌های پرطرفداری است که زمینه تبادل اطلاعات به صورت آنلاین و در قالب فضای مجازی برای بورس بازان مهیا ساخته، جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به صفحه اینستاگرامی آرموو به آدرس @armoo_exchange مراجعه نمائید. این سامانه علاوه بر مشاوره جهت سهولت ثبت سفارش کاربرانش هم تدابیری اندیشیده و تحت عنوان بسته vip بورس آرموو به آن پرداخته است.

خدمات بورس VIP آرموو شامل چه مواردی است؟

در بسته VIP امکان دریافت مشاوره بورس به صورت تمام وقت برای مشاوره گیرندگان مهیا گردیده، علاوه بر این متقاضیان این بسته ویژه می‌توانند با مشاور خود جهت خرید و فروش به موقع سهام تماس داشته باشند ضمن اینکه به معرفی سهم‌های برتر هم به عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی سرمایه گذاران پرداخته می‌شود، در این بسته کاربر ضمانت بازگشت وجه را هم دارد، اما قسمت هیجان‌انگیز بورس VIP آرموو هدایای آن است که شامل ۳ ساعت آموزش تحلیل بورس به انضمام سیستم سرخط زنی آرمووست، این سامانه در سیستم سر خط زنی خود کوشیده علاوه بر مشاوره در زمینه ثبت سفارش هم چاره‌اندیشی نماید تا در کثری از ثانیه سفارشات را به ثبت رسانده و هرگونه فرصت‌سوزی را چه در زمینه مشاوره و انتخاب سهم و چه در زمان ثبت سفارش از جانب سرمایه‌گذار به صفر برساند. برای اطلاعات بیشتر عدد 3 را به شماره پیامک 02145298 ارسال نمایید.

چطور از طریق آرموو مشاوره کسب نمائیم؟

  1. ورود به سایت https://www.armoo.co/، اپلیکیشن یا تماس با شماره (021-۴۵۲۹۸)
  2. انتخاب مشاور با توجه به رزومه و شیفت کاری
  3. شارژ حساب از طریق درگاه امن و مطمئن تلفن بانک و اینترنت بانک
  4. دریافت مشاوره از طریق کد مشاور یا اتصال به اپراتور جهت ارتباط با مشاور

سوالاتی از این دست که شاخص کل بورس در ادامه اصلاح خود چه روندی را در پیش می‌گیرد؟ شاخص کل چه میزان کاهش یا افزایش را تجربه خواهد کرد؟ شاخص فرابورس به چند واحد خواهد رسید؟ چه سهام‌هایی بیشترین تاثیر را بر عملکرد شاخص خواهند گذاشت؟ برترین گروه‌ها کدامند؟ و مهمترین سئوال سهم شما در چه وضعیتی به سر می‌برد و قرار است بماند و خوشحالتان کند یا اینکه باید با آن خداحافظی کنید چون بوی بهبود و سود از این سهم به مشام نمی‌رسد تماما دغدغه‌هایی است که یک سرمایه‌دار بورس با آن مواجه است یا آنکه به سبب این دغدغه ها به این بازار مالی اصلا ورود نمی‌کند، تیم مشاوره تلفنی آرموو با شعار «از کی بپرسم؟» توانسته دغدغه قشر وسیعی از همراهان خود را که به دنبال راهی برای کسب درآمد بوده‌اند پوشش دهد، برای تبدیل شدن به سرمایه‌گذاری حرفه ای تنها کافیست با مشاوران بورس آرموو تماس حاصل نمائید .

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
print
  نظرات

نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر