کد خبر : 5667 1399/ 04 /19

دو هزار یورو حقوق بازنشستگی برای مدیر کامیون‌سازی فولکس‌واگن

شرکت فولکس‌واگن به خدمت آندریاس رنشلر، مدیر بخش کامیون‌سازی این شرکت، پیش از اتمام قراردادش پایان داده است. رنشلر برای دو سال، سالی یک میلیون یورو دریافت می‌کند و پس از آن ماهانه ۶۰ هزار یورو بازنشستگی دریافت خواهد کرد.

خط بازا ر:دو میلیون یورو حقوق و پاداش برای دو سال و ۷۴۰ هزار یورو بازنشستگی سالانه (بیش از ۶۰ هزار یورو در ماه) در انتظار آندریاس رنشلر، مدیر بخش کامیون‌سازی شرکت فولکس‌واگن است

بر اساس گزارشی که از سوی سایت "بیزینس اینسایدر" منتشر شده، شرکت خودروسازی فولکس‌واگن بر آن است تا به قرارداد همکاری آندریاس رنشلر پیش از موعد پایان دهد. رنشلر از سال ۲۰۱۵ مسئولیت بخش کامیون‌سازی این شرکت را برعهده داشته و قرارداد او تا سال ۲۰۲۴ اعتبار داشت.

بزرگ‌ترین دستاورد او در طول فعالیتش، عرضه سهام تراتون در ژوئن سال پیش بوده که برای بخش کامیون سازی این شرکت سود قابل ملاحظه‌ای به همراه داشت.

روزانه ۲۰۰۰ یورو بازنشستگی

دوره فعالیت آندریاس رنشلر در شرکت فولکس‌واگین روز ۱۵ ژوئیه به پایان می‌رسد. اما او دلیلی برای نگرانی ندارد. بر اساس توافقی که بین مدیران این شرکت و رنشلر به دست آمده، او برای مدت دو سال، سالی یک میلیون یورو حقوق و پاداش دریافت خواهد کرد.

پس از آن، دوره بازنشستگی او در ژوئیه سال ۲۰۲۲ آغاز می‌شود. از آن زمان به بعد، او ۷۴۰ هزار یورو در سال، معادل ۲۰۲۵ یورو در روز، بازنشستگی دریافت می‌کند.

گفته می‌شود که رنشلر در سال ۲۰۱۹ حدود چهار و نیم  میلیون یورو، حقوق و پاداش دریافت کرده است.

منبع: خط بازار
print
  نظرات

نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر