کد خبر : 4345 1399/ 03 /17

چند میلیون آمریکایی متقاضی دریافت بیمه بیکاری هستند؟ + اینفوگرافیک

متقاضیان دریافت بیمه بیکاری در آمریکا در حال افزایش هستند. آماری که از سالهای رکود بزرگ نیز مشاهده نشده است. تعداد کل افراد متقاضی دریافت بیمه بیکاری با احتساب هفته منتهی به ۲۳ می ماه، در تنها ده هفته، به ۴۰ میلیون نفر رسید.

به گزارش اختصاصی خط بازار، هفته گذشته حدود ۲.۱ میلیون تقاضای دریافت وام بیکاری ثبت شد و این آمار باعث شد که تعداد کل در ده هفته، به رقمی حدود ۴۰.۸ میلیون درخواست برسد. با توجه به اینکه دولت امریکا در حال گسترش لیست مزایای واجدین شرایط است، این پرونده ها درحال افزایش هستند. همچنین در پی تلاش ایالت ها مبنی بر پیگیری صدها هزارتقاضا، برخی کارشناسان گمان می کنند که پرونده های بیشتری نیزدر حال ثبت شدن هستند.

با توجه به هشدارمتخصصان بهداشت مبنی بر اینکه میزان مرگ و میر در کشور می تواند دوباره افزایش یابد، برخی ایالت ها در حال کاهش محدودیت های فواصل اجتماعی هستند.

ترامپ و دولت وی، به ایالت ها بارها اعلام کرده است که شرایط ایمنی را رعایت کنید تا هر چه زودتر امکان بازگشایی فعالیت های تجاری را داشته باشیم. قربانیان ویروس کرونا در امریکا از ۱۰۰ هزار نفر فراتر رفته است.منبع: خط بازار
print
  نظرات

نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر