کد خبر : 3763 1399/ 03 /02

رییس پرحاشیه هزینه‌سازی می‌کند

در شرایطی که شهرداری تهران در این روزها با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کند و به لحاظ ارایه خدمات و پرداخت حقوق پرسنل با مشکلات جدی مواجه است، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اقدام به انتصاب مشاوران گوناگونی برای خود کرده است.


به گزارش خط بازار؛  حجت الاسلام امرودی که ۱۴ آبان ماه سال قبل و با حواشی بسیار و مخالفت اعضای شورای شهر به ریاست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران رسید در روزهای پایانی سال گذشته با صدور احکامی عجیب و غریب افراد بعضا غیر مرتبط با ماموریت های این سازمان و اغلب بازنشسته را در قالب مشاور به بدنه این سازمان تزریق کرد.

این موضوع در حالی است که بعد از گذشت حدود ۶ ماه از فعالیت امرودی و به رغم همه هیاهوها هیچ کارنامه قابل ارایه ای از این سازمان موجود نیست و حدود ۴۰۰۰ کارمند این سازمان صرفا نظاره گر برگزاری جلسات مکرر جابه جایی های مدیریتی خلق الساعه و حضور پرشمار مشاوران و اعضای هیات های اندیشه ورز در این سازمان هستند.

تشکیل تعداد زیادی گروه مشاوره ای و اندیشه ورز با حضور دوستان بازنشسته و ایجاد و توسعه فضای ارتباط سیاسی از طریق آمد و رفت مشاوران و اعضای گروه های اندیشه ورز شاید مهم ترین اقدام رییس جدید سازمان فرهنگی هنری در ۶ ماه اخیر است.

ااما آنچه مهم است محل تامین هزینه این گروه مشاوران و هیات های اندیشه ورز است که ذهنیت بسیاری را برای کارکنان این سازمان به وجود آورده است.

حالا نگاهی به نام و سوابق تعدادی از مشاوران امرودی می اندازیم:

- محسن نایبی مشاور رییس سازمان . مدیرعامل اسبق مترو تهران و فرماندار اسبق تهران 

- مجید شایسته مشاور رییس سازمان . شهردار اسبق منطقه ۱۸ تهران و مدیرعامل اسبق منطقه آزاد کیش در دولت احمدی نژاد و داماد حجت الاسلام قرایتی . بازنشسته .

- آیت ایزدیان مشاور عالی رییس سازمان در امور ارتقا و انتصاب . بازنشسته وزارت آموزش و پرورش .

- اسماعیل علی اکبری مشاور رییس سازمان در امور حقوقی . بازنشسته صداوسیما .

- محمد صادق حسینی بوشهری مشاور رییس سازمان در امور دینی و حوزوی فرزند آیت الله هاشم حسینی بوشهری معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم .

- ابوالفضل صومعه لو مشاور رییس سازمان در امور عمرانی و املاک . از همشهریان اردبیلی رییس سازمان و معاون وزارت مسکن در دوره علی نیکزاد

- محمد امینی مشاور امور مناطق و مدیرکل حوزه ریاست . از همراهان رییس سازمان در دوره تصدی معاونت اجتماعی شهرداری .

- محمدرضا دهداری پور مشاور بازآفرینی و سرمایه گذاری رییس سازمان . شهردار اسبق  منطقه ۶ و از اعضای حزب اعتماد ملی .

- عباس سعادتی مشاور رییس سازمان در امور شهربازی ها !! بازنشسته .

منبع: اسکای نیوز
print
  نظرات

نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر