ظرفیت تولید روزانه گاز ایران از مرز یک میلیارد مترمکعب گذشت
مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال «جهش تولید» نام گذاری شده است، به همت مدیران و کارکنان جهادگر صنعت گاز در شرایط تحریم ظالمانه دشمنان، ضمن ثبت جهش 2.2 درصدی تولید گاز در سه ماه نخست امسال، ظرفیت پالایش گاز کشور هم از مرز یک میلیارد مترمکعب در روز عبور کرد.
1399/ 04 /17
از دمیدن روحی تازه به صنعت نفت ایران تا انحصار چینی!
رئیس سابق کمیته بازنگری در قراردادهای نفتی اظهار داشت: اینکه چین بخواهد در شرایط تحریم قراردادی را تصویب، اجرا و حتی سرمایه‌گذاری کند تاحدی جای تردید دارد، چون ممکن است به هر دلیلی بهانه‌ای پیدا شود که این اتفاق نیفتد، چین هزاران میلیارد دلار سرمایه‌گذاری در امریکا دارد، 
1399/ 04 /17
تغییر نام قبوض برق چگونه است؟
معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت توزیع نیروی برق تهران خدمات تغییر نام قبوض را به صورت غیر حضوری انجام دهند.
1399/ 04 /17
سرقت بنزین از جایگاه‌ها افزایش یافت/ زیان ماهانه ۳ تا ۱۲ میلیون تومانی هرجایگاه از بنزین‌دزدی
رییس انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فراورده های نفتی کشور گفت: روزانه به طور متوسط حدود 100 الی 400 هزار تومان ارزش سرقت از هر جایگاه است و عملا هزینه‌های جایگاه را بالا برده است
1399/ 04 /17
انتصاب نخستین مدیرعامل زن در تاریخ صنعت برق کشور
با صدور حکمی توسط مدیرعامل توانیر هاجر عبدی به عنوان مدیرعامل توزیع برق هرمزگان منصوب شد.
1399/ 04 /17
قدرت سرانه نیروگاهی هر ایرانی برای نخستین بار به ۱۰۰۰ وات رسید
وارد مدار شدن دو هزار و ۸۵۰ مگاوات ظرفیت جدید نیروگاهی اعم از حرارتی، برق‌آبی، تولیدپراکنده و تجدیدپذیر در سال گذشته برای نخستین‌بار قدرت سرانه نصب‌شده به ازای هر ایرانی را به ۱۰۰۰ وات رساند.
1399/ 04 /16
ابلاغ شیوه نامه جدید عرضه نفت و میعانات گازی در بورس
نماینده شرکت ملی نفت ایران در بورس انرژی گفت: قبلا عرضه نفت خام و میعانات گازی در قانون بودجه بود درحالیکه در بودجه ۹۹ وجود ندارد بنابراین شیوه نامه جدیدی تدوین و ابلاغ شد.
1399/ 04 /16
زنگ خطر موج دوم شیوع کرونا برای نفت
قیمت نفت سه‌شنبه هفته گذشته به دلیل محدودیت عرضه و بهبود تقاضای جهانی، به بالاترین حد در چهار ماه اخیر صعود کرد اما افزایش موج ابتلا به ویروس کرونا در سراسر آمریکا تهدید بزرگی برای نفت محسوب می شود و ممکن است به منزله در راه بودن یک رکود دیگر باشد.
1399/ 04 /16
پیشی گرفتن صادرات بنزین ایران از نفت خام
گمرک در تازه‌ترین گزارش خود از افت ۴۴ درصدی صادرات غیرنفتی کشور خبر داده، اما صادرات بنزین به شدت اوج گرفته است.
1399/ 04 /16
امکان قاچاق سوخت در کشور به حداقل می‌رسد
رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به سامانه‌های کنترل قاچاق، از راه‌اندازی این سامانه‌ها به عنوان شاهکاری در نظام جمهوری اسلامی و در این دولت یاد کرد و گفت: با راه‌اندازی این سامانه‌ها امکان قاچاق سوخت در کشور به حداقل خواهد رسید.
1399/ 04 /16