خلبانان «بریتیش ایرویز» با پذیرش کاهش دستمزد مانع از اخراج بیشتر همکارانشان شدند
اتحادیه خلبانان بریتانیا اعلام کرد که در پایان مذاکرات فشرده نمایندگان خلبانان با مدیران شرکت هواپیمایی «بریتیش ایرویز» دو طرف در مورد حداقل اخراج در قبال کاهش دستمزد به توافق رسیدند.
1399/ 05 /13
صدور مجوز پروازهای ترکیه به ایران؛ زمان آغاز پروازها معلوم نیست
دولت اعلام کرد مجوز پرواز شرکت هواپیمایی ترکیش به ایران صادر شده، اما این که پروازهای این شرکت هواپیمایی به ایران چه زمانی آغاز می‌شود، هنوز مشخص نیست.
1399/ 05 /13
اعلام اسامی قرعه کشی دومین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو ظرف ۳ روز آینده
قرعه کشی دومین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار شد و نتایج قرعه کشی ظرف سه روز آینده اعلام خواهد شد.
1399/ 05 /13
سازمان جهانی بهداشت: پاندمی کرونا تا مدت‌ها ادامه خواهد داشت
سازمان جهانی بهداشت می‌گوید پاندمی ویروس کرونا در آینده نزدیک مهار نخواهد نشد. این سازمان خطر گسترش وسیع‌تر این ویروس را هنوز "بسیار زیاد" می‌داند. کرونا در بسیاری از کشورهای جهان به سرعت در حال گسترش است.
1399/ 05 /13
به دلیل شیوع کرونا در ملبورن وضعیت اضطراری شد
استرالیا به دلیل افزایش قابل‌توجه شمار مبتلایان جدید به ویروس کرونا در ایالت ویکتوریا وضعیت اضطراری اعلام کرد. این وضعیت به معنای اعمال محدودیت‌های شدید رفت‌وآمد در ملبورن، دومین کلان‌شهر استرالیاست. 
1399/ 05 /13
برادرزاده ترامپ: او با زنان قوی مشکل دارد
مری ترامپ می‌گوید صدراعظم آلمان از رئیس جمهوری آمریکا باهوش‌تر است و ترامپ به خاطر آن که نمی‌تواند با زنان قوی کنار بیاید، مناسبات دشواری با آلمان دارد. او رویکرد ترامپ در بحران کرونا را نیز به فرهنگ خانوادگی ربط می‌دهد.
1399/ 05 /13
ایمیل‌های زاکربرگ نشان می‌دهد که چرا فیسبوک اینستاگرام را خرید
غول‌های فن‌آوری متهم هستند که تجارت‌های نوپا را از بازار رقابت خارج می‌کنند
1399/ 05 /13
نخستین موزه زیر آب با اشیاء ۲۵۰۰ ساله در یونان افتتاح شد
با افتتاح نخستین موزه زیر آب در یونان، موزه‌گردان فرصت خواهند یافت تا ضمن غواصی، یک کشتی باستانی را که در قرن پنجم پیش از میلاد غرق شده تماشا کنند.
1399/ 05 /13
دو فضانورد دراگن از سفر تاریخی به زمین بازگشتند
دو فضانورد نخستین سفینه خصوصی جهان پس از پایان مأموریت تاریخی خود به زمین بازگشتند.
1399/ 05 /13
کرونا در اروپا؛ افزایش شمار مبتلایان در سوئیس و زمزمه‌های قرنطینه لندن
در روزهای اخیر شمار مبتلایان جدید کووید-۱۹ در اسپانیا افزایش یافته است و متوسط ابتلای روزانه در این کشور در هفته گذشته به بالای ۲ هزار مورد رسیده است اما تنها اسپانیا نیست که با افزایش موارد ابتلا روبرو شده است. فرانسه، سوئیس حتی بخش‌هایی از بریتانیا نیز از افزایش شمار مبتلایان خبر داده‌اند.
1399/ 05 /13